LOT 351
Paar gedekselde Chinese vazen in gemerkt porselein met een polychroom decor met personages - hoogte : 27,5 cm ||pair of Chinese lidded vases in marked porcelain with polychrome figures decor
07 Nov 2020
07 Nov 2020