Paar polychroom beschilderde porseleinen beeldjes: jongen en meisje met draagbare draaiorgels, beide te gebruiken als flacon, vermoedelijk Italië, 19e eeuw, beide 15 cm hoog

21 Apr 2024
Netherlands, Utrecht

21 Apr 2024
Netherlands, Utrecht