LOT 3
Art & Antiques
Paar polychroom gedecoreerde Delfts aardewerk beeldjes: liggende koeien, tweede helft 18e eeuw -beide gerestaureerd-, 8,3 × 9,8 × 6 cm
21 Apr 2024
Netherlands, Utrecht
21 Apr 2024
Netherlands, Utrecht