LOT 5024
Vintage, Antiques, design
Paar portretjes: vermoedelijk Lodewijk Christoffel Hondius (1787-1860) en Magdalena Johanna van den Bogaard (1793-1885), olieverf op paneel, midden 19e eeuw -verfverlies, krasjes, marges van lijstjes zichtbaar-, beide circa 16 × 21 cm
21 Apr 2024
Netherlands, Utrecht
21 Apr 2024
Netherlands, Utrecht