LOT 599

Pablo Picasso (1881-1973), Les deux saltimbanques (Twee acrobaten)

Painter / Artist / School

Pablo Picasso (1881-1973)

Technique / Size

droge naald op papier, plaatmaat 12x9,7 mm, bladmaat 22,5x16,5 cm Uitgegeven in 1913 door Ambroise Vollard, Paris, in een oplage van 250 ongenummerde exemplaren en gedrukt door Louis Fort, Paris.

Signature / Dating

gesigneerd 'PICASSO' en gedateerd 'P 1905' (in de plaat)

Extra Text

Conditie: het papier is bijgeknipt en langs de randen met niet zuurvrij tape op het passe-partout geplakt. Het papier is duidelijk vergeeld en vlekkerig.

29 Mar 2023
Netherlands, Hague

Painter / Artist / School

Pablo Picasso (1881-1973)

Technique / Size

Signature / Dating

Extra Text

29 Mar 2023
Netherlands, Hague