Pablo Picasso (1881-1973), Les deux saltimbanques (Twee acrobaten)
Painter / Artist / School
Pablo Picasso (1881-1973)
Technique / Size
droge naald op papier, plaatmaat 12x9,7 mm, bladmaat 22,5x16,5 cm Uitgegeven in 1913 door Ambroise Vollard, Paris, in een oplage van 250 ongenummerde exemplaren en gedrukt door Louis Fort, Paris.
Signature / Dating
gesigneerd 'PICASSO' en gedateerd 'P 1905' (in de plaat)
Extra Text
Conditie: het papier is bijgeknipt en langs de randen met niet zuurvrij tape op het passe-partout geplakt. Het papier is duidelijk vergeeld en vlekkerig.
Painter / Artist / School
Pablo Picasso (1881-1973)
Technique / Size
Signature / Dating
Extra Text