LOT 952
Modern Art & Design 656
Pablo Picasso (Spain, 1881-1973)
"La famille du saltimbanque"
Signerad med blyerts och numrerad 20/50. Litografi, 1954. Bildyta 48 x 64 cm.
"La famille du saltimbanque"