LOT 74
Pablo Picasso
"Jeu de la Cape", "Les Banderilles" ur "A los Toros avec Picasso". Osignerade litografier, 20 x 25, 19 x 24 cm.
Bloch 1015-1016. 1961.
Condition: Ej examinerade ur ramar. Till synes i god kondition. Rammått: 33 x 39, 35 x 41 cm.
Provenance: Galerie Larsson, Gävle.
27 Aug 2019
Sweden, Uppsala
Bloch 1015-1016. 1961.
27 Aug 2019
Sweden, Uppsala