LOT 74

Pablo Picasso

"Jeu de la Cape", "Les Banderilles" ur "A los Toros avec Picasso". Osignerade litografier, 20 x 25, 19 x 24 cm.

Bloch 1015-1016. 1961.

Condition: Ej examinerade ur ramar. Till synes i god kondition. Rammått: 33 x 39, 35 x 41 cm.

Provenance: Galerie Larsson, Gävle.

27 Aug 2019
Sweden, Uppsala

Bloch 1015-1016. 1961.

27 Aug 2019
Sweden, Uppsala