LOT 24
Paeremes mes met gestoken houten heft in lederen schede, gedateerd 1877.
Conditie: sporen van gebruik, de elementen en chipje rand.
25 Oct 2021
Netherlands, Middelburg
25 Oct 2021
Netherlands, Middelburg