Paintings, Watercolours Contemporaneus Art
Lot 10259 Paintings, Watercolours Contemporaneus Art
Description
Klf. alkotók (közte Beöthy-Steiner Anna, Fajó János, Forbát Alfréd, Kovács Attila, Ligeti György, Victor Vasarely által tervezett dobozban): Hommage a Carl Laszlo, Editions le Cadre, Basel, 1972. Sokszorosà tott grafikák és szövegek. Alkotók: Kostas Axelos, Gerlinde Beck, Beöthy-Steiner Anna, Fritz Billeter, Hartmut Böhm, Erich Buchholz, Hsia Chin, Fajó János (szitanyomat, jelzett és 48/105 számozással), Forbát Alfréd (szitanyomat, jelzett és 48/105 számozással), Pietro Gallina, Johannes Grützke, Jiri Kolar, Reinhard Kraft, Werner Krieglstein, Kovács Attila (szitanyomat, jelzett és 48/100 számozással), Walter Leblanc, Ligeti György (jelzetzt, sokszorosà tott szövegmű), Richard P. Lohse, Thilo Maatsch, Thomas Ring, Amelio Roccamonte, Christian Schad, Friedrich Schröder-Sonnenstern, Claude R. Stange, Klaus Staudt, Jorrit Tornquist, Timm Ulrichs, Victor Vasarely.. Megjelent 100 példányban, amelybŠl az 1-35 példányok a közreműködŠk részére foglalt. Az egyes művek részben számozottak, 48/100 vagy 48/105 számozással. Kiadói vászonborà tású, fedelén plasztikus dobozban, amely Victor Vasarely sokszorosà tott. jelzett és számozott 048/100) objektje. Egyes alkotások mérete változó, 12x10 és 15x10 cm között. Doboz alján apró kopásnyomokkal, jó állapotban. Komplett, hiánytalan. Ritka!
Description