Paintings, Watercolours Contemporaneus Art
Lot 10276 Paintings, Watercolours Contemporaneus Art
Description
feLugossy László (1947-): Kódnélküli kép, 2014. Olaj, vászon, jelzett a hátoldalán. 70x50 cm. Proveniencia: korábban Gergely Iván közgazdász gyűjteményében
04 May 2024
Hungary, Budapest
Description
04 May 2024
Hungary, Budapest