Paintings, Watercolours Contemporaneus Art
Lot 10306 Paintings, Watercolours Contemporaneus Art
Description
Deim Pál (1932-2016): Köztéri plasztika terv, 1971. Tus, papà r, jelezve jobbra lent: "à deskének tisztelettel, Deim Pál, 1971 szept 8, Villány". Haraszty István "à deskének" (1934-2022), Kossuth-dà jas szobrász, festŠművész részére szóló ajándékozási sorokkal! Hátoldalán Deim Pál autográf feliratával. Proveniencia: Haraszty-gyűjtemény. Lapon halvány folttal. à vegezett keretben, 34à 44 cm. / ink on paper, signed, with Pál Deim"s autograph dediccation. framed
Description