Paintings, Watercolours Contemporaneus Art
Lot 10307 Paintings, Watercolours Contemporaneus Art
Description
Kozma István (1937-2020): Kompozà ció aktok (Nagybányai akt). Olaj, karton, jelezve jobbra lent, a hátoldalon autográf felirattal, 94à 70 cm. Proveniencia: Banner Zoltán (1932-) művészettörténész, à ró gyűjteményébŠl. Dekoratà v fakeretben. / István Kozma (1937-2020): Nude (in Baia Mare). Oil on board, signed lower right, on the reverse with the artist's autograph description. 94à 70 cm. Provenance: from the collection of art historian Zoltán Banner (1932-)
Description