Paintings, Watercolours Contemporaneus Art
Lot 10316 Paintings, Watercolours Contemporaneus Art
Description
Gulácsy Lajos (1882-1932): Jelenet. Ceruza, papà r, jelezve jobbra lent: Gulácsy. 9x14,5 cm. Proveniencia: Vásárlás a budapesti Piktúra Galériában. à vegezett keretben / pencil on paper, signed, framed
04 May 2024
Hungary, Budapest
Description
04 May 2024
Hungary, Budapest