Paintings, Watercolours Contemporaneus Art

Lot 10316 Paintings, Watercolours Contemporaneus Art

Description

Gulácsy Lajos (1882-1932): Jelenet. Ceruza, papà r, jelezve jobbra lent: Gulácsy. 9x14,5 cm. Proveniencia: Vásárlás a budapesti Piktúra Galériában. à vegezett keretben / pencil on paper, signed, framed

04 May 2024
Hungary, Budapest

Description

04 May 2024
Hungary, Budapest