Paintings, Watercolours Contemporaneus Art
Lot 10318 Paintings, Watercolours Contemporaneus Art
Description
Kató Kálmán (1876-1946): Budapesti panoráma a Lánchà ddal. Olaj, falemez, jelezve jobbra lent. Antik, korabeli, kissé sérült fakeretben, 50à 67,5 cm / oil on wood, signed, framed
Description