Paintings, Watercolours Contemporaneus Art
Lot 11022 Paintings, Watercolours Contemporaneus Art
Description
Basilides Barna (1903-1967): Dohnányi ErnŠarcképe, 1942. Ceruza, papà r. Basilides Barna által jelzett és Dohnányi ErnŠautográf aláà rásával! à vegezett fakeretben. 38x30 cm
Description