Paintings, Watercolours Contemporaneus Art
Lot 11037 Paintings, Watercolours Contemporaneus Art
Description
Basch Andor (1885-1944): Virágcsendélet, 1940. Olaj, vászon, jelezve balra lent. Dekoratà v fakeretben, 81à 100 cm
04 May 2024
Hungary, Budapest
Description
04 May 2024
Hungary, Budapest