Paintings, Watercolours Contemporaneus Art
Lot 11047 Paintings, Watercolours Contemporaneus Art
Description
Dienes László (1891-?): NŠi art deco akt. Olaj, vászon. Jelzett. Apró felületi kopásokkal. 72,5x55 cm. Dekoratà v, kissé sérült régi keretben. / oli on canvas, signed, framed
04 May 2024
Hungary, Budapest
Description
04 May 2024
Hungary, Budapest