Paintings, Watercolours Contemporaneus Art
Lot 11053 Paintings, Watercolours Contemporaneus Art
Description
?? Kaufmann, Adolf (1848-1916): Kosfej. Olaj, vászon, a kereten autográf? felirattal. Dekoratà v, kissé sérült kerteben. MNG bà rálat 17x14 cm
04 May 2024
Hungary, Budapest
Description
04 May 2024
Hungary, Budapest