Paintings, Watercolours Contemporaneus Art

Lot 11053 Paintings, Watercolours Contemporaneus Art

Description

?? Kaufmann, Adolf (1848-1916): Kosfej. Olaj, vászon, a kereten autográf? felirattal. Dekoratà v, kissé sérült kerteben. MNG bà rálat 17x14 cm

04 May 2024
Hungary, Budapest

Description

04 May 2024
Hungary, Budapest