Paintings, Watercolours Contemporaneus Art
Lot 11077 Paintings, Watercolours Contemporaneus Art
Description
Konok Tamás (1930-2020): Konstruktivista kompozà ció (sine loco et anno), 2000. Szitanyomat, papà r, jelzett. Számozott: 53/60. Plexiüvegezett keretben. 30à 30 cm / Screenprint on paper, signed, numbered: 53/60. Framed
Description