Paire de bougeoirs en bronze doré. Epoque Restauration, 19e siècle

Een paar verguld bronzen kandelaars. Restauratieperiode, 19e eeuw.

A pair of gilt bronze candlesticks. Restoration period, 19th century.

H.24 cm D.12 cm

23 Apr 2024
Belgium, Brussels

H.24 cm D.12 cm

23 Apr 2024
Belgium, Brussels