LOT 108
Paire de candélabres en bronze doré d’époque... - Lot 108 - MJV Soudant
Paire de candélabres en bronze doré d’époque restauration. Ht : 68 cm.
NL: Paar verguld bronzen kandelaars uit de restauratieperiode. Hoogte: 68cm.
23 Jan 2022
Belgium, Gerpinnes