LOT 111
Paire de chenets en bronze doré et patiné... - Lot 111 - MJV Soudant
Paire de chenets en bronze doré et patiné de style louis XVI. Travail de qualité Napoléon III. Ht : 36 cm.
NL: Paar vergulde en gepatineerde bronzen stokjes in Lodewijk XVI-stijl. Napoleon III kwaliteitswerk. Hoogte: 36cm.
23 Jan 2022
Belgium, Gerpinnes