LOT 67

Palissander en ebben kussenkast

Palissander en ebbenhouten Renaissance kussenkast met in de rechte kap een gestoken ornament, de 2 paneeldeuren met gestoken ranken en onderin een lade, het geheel rustend op bolpoten, Holland 18e eeuw, h. 215, br. 215, d. 80 cm.

28 Mar 2023
Netherlands, Diemen

28 Mar 2023
Netherlands, Diemen