LOT 67
Palissander en ebben kussenkast
Palissander en ebbenhouten Renaissance kussenkast met in de rechte kap een gestoken ornament, de 2 paneeldeuren met gestoken ranken en onderin een lade, het geheel rustend op bolpoten, Holland 18e eeuw, h. 215, br. 215, d. 80 cm.
28 Mar 2023
Netherlands, Diemen