LOT 67

Palissander en ebbenhouten Renaissance kussenkast met in de rechte kap een gestoken ornament, de 2 paneeldeuren met gestoken ranken en onderin een lade, het geheel rustend op bolpoten, Holland 18e eeuw, h. 215, br. 215, d. 80 cm.

Rosewood and ebony Reanaissanse dowry cabinet or armoire with 2 doors and drawer, Holland 18th century, h. 215, w. 215, d. 80 cm.

27 Mar 2023
Netherlands, Diemen

27 Mar 2023
Netherlands, Diemen