LOT 5073

Panelenkist. Eik. Noordelijke Nederlanden, 17de eeuw. Voorkant met vier panelen, achterkant met vijf panelen, zijkant

Description EN
A 17th-century Northern Netherlandish panelled chest in oak.
Four panels at the front, five at the back, two at the side.

Provenance:
Jan Koldeweij, Helvoirt

A similar chest (72 x 133 x 56 cm) is housed in the collection of the town hall of Middelburg, no. 310.

Beschrijving NL
Panelenkist. Eik. Noordelijke Nederlanden, 17de eeuw.
Voorkant met vier panelen, achterkant met vijf panelen, zijkant met twee panelen.

Herkomst:
Jan Koldeweij Antiek, Helvoirt

Gelijkaardige kist (72 x 133 x 56 cm) bewaard in de collectie van het stadhuis van Middelburg, nr. 310.

Description FR
Coffre. Chêne. Pays-Bas Septentrionaux, 17ème siècle.
Quatre panneaux en façade, cinq panneaux au revers, deux panneaux sur les côtés.

Provenance:

Coffre similaire (72 x 133 x 56 cm) conservé dans la collection de l'hôtel de ville de Middelburg, nr. 310.
Size: 70 x 171 x 60 cm

29 Sep 2021
Belgium, Antwerp

Description EN

Provenance:
Jan Koldeweij, Helvoirt

Beschrijving NL

Herkomst:

Description FR

Provenance:

Size: 70 x 171 x 60 cm

29 Sep 2021
Belgium, Antwerp