LOT 10025
Paul Arntzenius (1883-1965), Boeket voor de venster
Paul Arntzenius (1883-1965)
Boeket voor de venster
gesigneerd 'Paul Arntzenius' (rechtsboven)
olieverf op doek geplakt op paneel, 50,5x32,5 cm (met lijst: 60x42 cm)
Conditie: enig oppervlaktevuil, verder goed
25 Mar 2024
Netherlands, Hague
Paul Arntzenius (1883-1965)
Boeket voor de venster
25 Mar 2024
Netherlands, Hague