LOT 21
Paul Bodifée (1866-1939), Zandwegje bij Deventer
Paul Bodifée (1866-1939)
Zandwegje bij Deventer
gesigneerd (rechtsonder); geannoteerd en gesigneerd (op de achterzijde)
olieverf op paneel, 20,5x38 cm (met lijst: 23,5x41 cm)
25 Mar 2024
Netherlands, Hague
Paul Bodifée (1866-1939)
Zandwegje bij Deventer
25 Mar 2024
Netherlands, Hague