LOT 29
Paul Citroen (1896-1983); Herman Berserik (1921-2002) en Sees Vlag (1934-2018), Portret, Pop, Koninklijke Schouwburg Den Haag
Paul Citroen (1896-1983); Herman Berserik (1921-2002) en Sees Vlag (1934-2018)
Portret, Pop, Koninklijke Schouwburg Den Haag
gesigneerd
litho, ets, seriegrafie, 65x51 cm, 25x42 cm (volledig blad: 65x50 cm) en 28x50 cm (volledig blad: 65x50 cm)
25 Mar 2024
Netherlands, Hague
gesigneerd
25 Mar 2024
Netherlands, Hague