Paul VAN HOEYDONCK (1925), folder Black Boxes, 5 silkscreens including 3 with collage on black Chromolux, numbered 42/150, signed and dated '72
Paul VAN HOEYDONCK (1925), map Black Boxes, 5 zeefdrukken waarvan 3 met collage op zwarte Chromolux, genummerd 42/150, getekend en gedateerd '72
Provenance: 2 silkscreens stick together, one of which will therefore be damaged when detached
2 zeefdrukken kleven aan elkaar waarvan dus één beschadigd zal zijn bij het losmaken Dimensions: 73 x 54.5 cm