LOT 25
Paul de Lussanet (1940) en andere maker (2x), 'Hommage aan Cobra'; Landschap
Paul de Lussanet (1940) en andere maker (2x)
'Hommage aan Cobra'; Landschap
gesigneerd, gedateerd en getiteld in potlood '199/250' (onderaan)
seriegrafie, 66x50 cm (afm. incl. lijst), het andere werk ook een drukwerk, 34x52 cm (afm. incl. lijst)
25 Mar 2024
Netherlands, Hague
25 Mar 2024
Netherlands, Hague