LOT 494

Pauwels, H.

Pauwels, H.

BOON, Louis Paul Soldatenbrieven. Hasselt De Griffel 1993 8vo. Los in omslag. Kartonnen uitgeversenvelop geadresseerd (afzender: "Soldaat Boon Lowie, Te Velde") en afgestempeld "Tessenderlo 1939". Mooie uitgave van 5 brieven van Boon aan zijn zus Jeannine, met de illustraties uit de oorspronkelijke brieven. Geïll. met een ets van H. Pauwels, gesign. en genum. Oplage van 130 genum. ex. Eén van de 120 in de handel (n. 22). De eenheid van Boon - toen 27 jaar - werd gekazerneerd in Tessenderlo, waar ze belast werd met de bewaking van het Albertkanaal. In mei 1940 werd hij gevangen genomen en naar Duitsland afgevoerd.

28 Apr 2023
Belgium, Brussels

Pauwels, H.

28 Apr 2023
Belgium, Brussels