Pectoraal. Tibet. 19de-eeuw of vroeger. In de vorm van Garuda. Verguld brons. Rechtervleugel afgebroken.
Description EN
Pectoral in the shape of Garuda in gilt bronze. Right wing missing. 19th century or earlier work.
Presumably Tibet.
Beschrijving NL
Pectoraal. Tibet. 19de-eeuw of vroeger.
In de vorm van Garuda.
Verguld brons.
Rechtervleugel afgebroken.
Description FR
Pectoral. Tibet. 19ème siècle ou antérieur.
En forme de Garuda.
Bronze doré. Aile droite cassée.
Description EN
Presumably Tibet.
Beschrijving NL
In de vorm van Garuda.
Verguld brons.
Rechtervleugel afgebroken.
Description FR
En forme de Garuda.