Pendule tabouret frison avec boîtier peint en polychromie et orné de rocailles, lions, guirlandes et figurines, 19e siècle Friese stoelklok met polychroom beschilderde kast afgewerkt met rocailles, leeuwen, guirlandes en figuren, 19e eeuw 70 x 31 x 24,5 cm

21 Apr 2024
Belgium, Gent

21 Apr 2024
Belgium, Gent