LOT 103

Pendule urne dans le goût d’ Osmond en bronze... - Lot 103 - MJV Soudant

Pendule urne dans le goût d’ Osmond en bronze doré. Cadran signé Demeur, horloger du roi. Ht : 44 cm. Pas de clé.
NL: Urnen klok in de stijl van Osmond in verguld brons. Wijzerplaat ondertekend Demeur, horlogemaker van de koning. Hoogte: 44cm. Geen sleutel.

23 Jan 2022
Belgium, Gerpinnes

23 Jan 2022
Belgium, Gerpinnes