LOT 71
Persian carpet, most likely from Ardebil. Medallion design. C. 1950–1960. 413×306 cm.
Condition Report:
A few stains. Partly slightly worn. Worn fringes.
06 Apr 2020
Denmark
Condition Report:
06 Apr 2020
Denmark