LOT 35
Peter Brouwer (1935-2010)
Peter Brouwer (1935-2010), 'Zeegezicht', gesigneerd 'Peter Brouwer' r.o.
Afmeting: Olieverf op doek, 60 x 100,5 cm
14 Dec 2022
Netherlands, Rotterdam
14 Dec 2022
Netherlands, Rotterdam