LOT 70

Peter van den Braken (1896-1979)

Winterlandschap in Brabant

gesigneerd 'P. v. Braken' (rechtsonder) en gedateerd en geannoteerd '86 / Winter (op de achterzijde)

olieverf op doek, 22x28 cm (met lijst: 39x45 cm)

Conditie: oppervlaktevuil, craquelé, verder goed

01 Jun 2020
Netherlands, Hague

Winterlandschap in Brabant

01 Jun 2020
Netherlands, Hague