LOT 70
Peter van den Braken (1896-1979)
Winterlandschap in Brabant
gesigneerd 'P. v. Braken' (rechtsonder) en gedateerd en geannoteerd '86 / Winter (op de achterzijde)
olieverf op doek, 22x28 cm (met lijst: 39x45 cm)
Conditie: oppervlaktevuil, craquelé, verder goed
01 Jun 2020
Netherlands, Hague
Winterlandschap in Brabant