LOT 1001

gesign. l.o. en '64, stadsgezicht met figuren, olieverf op paneel -Provenance: Philips, Londen, lot 9 in de veiling van december 1998, hamerbedrag: € 12.000,00-

06 Feb 2023
Netherlands, Hertogenbosch

06 Feb 2023
Netherlands, Hertogenbosch