LOT 10047

Petrus Kiers (1807-1875), Riviergezicht met vissers

Petrus Kiers (1807-1875)

Riviergezicht met vissers

gesigneerd en gedateerd 'P Kiers fct 42' (linksonder)

olieverf op paneel, zonder lijst, 27x37 cm

Conditie: vernis vergeeld, oppervlaktevuil, retouches, craquelé, verder goed

25 Mar 2024
Netherlands, Hague

Petrus Kiers (1807-1875)

Riviergezicht met vissers

25 Mar 2024
Netherlands, Hague