LOT 10047
Petrus Kiers (1807-1875), Riviergezicht met vissers
Petrus Kiers (1807-1875)
Riviergezicht met vissers
gesigneerd en gedateerd 'P Kiers fct 42' (linksonder)
olieverf op paneel, zonder lijst, 27x37 cm
Conditie: vernis vergeeld, oppervlaktevuil, retouches, craquelé, verder goed
25 Mar 2024
Netherlands, Hague
Petrus Kiers (1807-1875)
Riviergezicht met vissers
25 Mar 2024
Netherlands, Hague