LOT 788

paneel, 24 x 34, Zeegezicht met zeilschepen, gesigneerd en gedateerd r.o. '58 -Herkomst: Kunsthandel Simonis & Buunk, Ede-

14 Aug 2020
Netherlands, Hilversum

14 Aug 2020
Netherlands, Hilversum