Philip Sadée (1837-1904), Haringrokerij
Painter / Artist / School
Philip Sadée (1837-1904)
Technique / Size
olieverf op papier geplakt op board, 35x42,5 cm (met lijst: 58x67 cm)
Signature / Dating
gesigneerd en gedateerd 'Ph Sadée/10 Oct 74.' (linksonder)
Extra Text
Conditie: enig oppervlaktevuil, papierverlies langs de randen, restauratie van het papier, verder goed
Painter / Artist / School
Philip Sadée (1837-1904)
Technique / Size
Signature / Dating
Extra Text