LOT 76

Philippe Derchain (1873-1947)

Contemplation, 1916
Crayons de couleur sur papier.
Signé et daté en bas à droite.
Kleurpotlood op papier. Rechts onderaan gesigneerd en gedateerd.
45 x 60 cm

24 Nov 2019

Contemplation, 1916
45 x 60 cm

24 Nov 2019