LOT 76
Philippe Derchain (1873-1947)
Contemplation, 1916
Crayons de couleur sur papier.
Signé et daté en bas à droite.
Kleurpotlood op papier. Rechts onderaan gesigneerd en gedateerd.
45 x 60 cm
24 Nov 2019
Contemplation, 1916
45 x 60 cm
24 Nov 2019