LOT 28
Philippe Wolfers (1858-1929)
L'ingénue, ca 1916
Bronze à patine dorée.
Signé sur la terrasse.
Brons met gouden patina.
Gesigneerd op de basis.
36 x 18 x 10 cm
Provenance/Herkomst:
Collection privée/Privé collectie
27 May 2019
L'ingénue, ca 1916
Bronze à patine dorée.
Signé sur la terrasse.
Brons met gouden patina.
Gesigneerd op de basis.
36 x 18 x 10 cm
Provenance/Herkomst:
27 May 2019