Pierre Bonnard (1867-1947) "Parallelement", Farblithographie, WVZ, A.Sauret, Mourlot Paris 1952, hinter Passepartout, 14, 5x13, 5cm
20 Apr 2024
Germany, Konigswinter
20 Apr 2024
Germany, Konigswinter