Pierre Édouard Frere (1819-1886)
CHLAPEC SE DŽBÁNEM
19. stol.
Olej na dřevěné desce, 27,5x18,5 cm (výřez z rámu), sign. vpravo dole "E. Frere.". Rámováno.
Pierre Édouard Frere - malíř francouzského původu. Studoval u Paula Delaroche. Mezi jeho nejčastější náměty patřily scény z obyčejného života lidí.
English Title:
English Description:
A BOY WITH A JUG
19th century
Oil on wooden panel, 27,5x18,5 cm (frame aperture), signed lower right "E. Frere.". Framed.
Deutsch Title:
Deutsch Description:
JUNGE MIT KRUG
19. Jh.
Öl auf Holz, 27,5x18,5 cm (Rahmenausschnitt), sign. rechts unten "E. Frere.". Gerahmt.
CHLAPEC SE DŽBÁNEM
19. stol.
English Title:
English Description:
A BOY WITH A JUG
19th century
Deutsch Title:
Deutsch Description:
JUNGE MIT KRUG
19. Jh.