LOT 0109

Pierre Édouard Frere (1819-1886)

CHLAPEC SE DŽBÁNEM
19. stol.
Olej na dřevěné desce, 27,5x18,5 cm (výřez z rámu), sign. vpravo dole "E. Frere.". Rámováno.
Pierre Édouard Frere - malíř francouzského původu. Studoval u Paula Delaroche. Mezi jeho nejčastější náměty patřily scény z obyčejného života lidí.

English Title:

English Description:
A BOY WITH A JUG
19th century
Oil on wooden panel, 27,5x18,5 cm (frame aperture), signed lower right "E. Frere.". Framed.

Deutsch Title:

Deutsch Description:
JUNGE MIT KRUG
19. Jh.
Öl auf Holz, 27,5x18,5 cm (Rahmenausschnitt), sign. rechts unten "E. Frere.". Gerahmt.

05 Dec 2020
Czech Republic, Brno

CHLAPEC SE DŽBÁNEM
19. stol.

English Title:

English Description:
A BOY WITH A JUG
19th century

Deutsch Title:

Deutsch Description:
JUNGE MIT KRUG
19. Jh.

05 Dec 2020
Czech Republic, Brno