LOT 133

Pierre Jaillet (1893-1957) en T.Kranz-Böhm (2x), Alsacienne en costume; Alsacien

Titel:
Alsacienne en costume; Alsacien

Omschrijving:

Painter / Artist / School

Pierre Jaillet (1893-1957) en T.Kranz-Böhm (2x)

Technique / Size

2x kleurenets, 1x aquarel, afm circa 12x8 cm (afm excl lijst)

Signature / Dating

alle gesigneerd

12 Jun 2023
Netherlands, Hague

Titel:

Omschrijving:

Painter / Artist / School

Technique / Size

Signature / Dating

alle gesigneerd

12 Jun 2023
Netherlands, Hague