LOT 133
Pierre Jaillet (1893-1957) en T.Kranz-Böhm (2x), Alsacienne en costume; Alsacien
Titel:
Alsacienne en costume; Alsacien
Omschrijving:
Painter / Artist / School
Pierre Jaillet (1893-1957) en T.Kranz-Böhm (2x)
Technique / Size
2x kleurenets, 1x aquarel, afm circa 12x8 cm (afm excl lijst)
Signature / Dating
alle gesigneerd
12 Jun 2023
Netherlands, Hague
Titel:
Omschrijving:
Painter / Artist / School
Technique / Size
Signature / Dating
alle gesigneerd
12 Jun 2023
Netherlands, Hague