LOT 17
Pierre Mariette (1603 - 1647), Ponte attraversato da cavalleria armata
Pierre Mariette (1603 - 1647)
Ponte attraversato da cavalleria armata
XVII/XVIII secolo
Technique: Incisione
Dimensions: 108x171 mm, in cornice 26x35 cm
29 Jan 2022
Italy, Catania
Pierre Mariette (1603 - 1647)
XVII/XVIII secolo
Technique: Incisione
29 Jan 2022
Italy, Catania