LOT 10030
Piet van Wijngaerdt (1873-1964), 'Papavers'
Piet van Wijngaerdt (1873-1964)
'Papavers'
gesigneerd 'Piet van Wijngaerdt' (linksonder); getiteld (op de achterzijde)
olieverf op doek, 80x68 cm (met lijst: 89x76 cm)
Conditie: craquelé, oppervlaktevuil, stukje verfverlies, verder goed
25 Mar 2024
Netherlands, Hague
'Papavers'
25 Mar 2024
Netherlands, Hague