Pieter Cornelis Dommershuijzen (1834-1912), Havengezicht
Pieter Cornelis Dommershuijzen (1834-1912)
Havengezicht
gesigneerd (linksonder)
olieverf op doek, 23x33,5 cm (met lijst: 33x43 cm)
Conditie: bedoekt
29 Apr 2024
Netherlands, Hague
Havengezicht
gesigneerd (linksonder)
Conditie: bedoekt
29 Apr 2024
Netherlands, Hague