LOT 34
Pieter Pander (1962), Rustend hondje 'Stip'
Painter / Artist / School
Pieter Pander (1962)
Technique / Size
olieverf op board, 40x43 cm (met lijst: 46x49 cm)
Signature / Dating
gesigneerd en gedateerd 'PPander/99' (rechtsonder)
28 Mar 2023
Netherlands, Hague
Painter / Artist / School
Pieter Pander (1962)
Technique / Size
Signature / Dating
28 Mar 2023
Netherlands, Hague